Produkcja - Stolarka | Agencja Pracy PIXY
top of page

Produkcja - Stolarka

Przejęsław koło Bolesławca, Polska

Wymiar Pracy

Pełny etat, Umowa Zlecenie

Workspace

Stała

Kogo szukamy

Praca na stanowisku pracownika produkcji przy obróbce drewna w Przejęsławiu. Oferujemy możliwość pracy na różnych etapach produkcji drewna, tworząc wysokiej jakości wyroby. Dołącz do nas i rozwijaj swoje umiejętności w przemyśle drzewnym!

Job Description

OBOWIĄZKI:

  • Składanie, podawanie i montaż elementów drewnianych;

  • Pakowanie wyrobów gotowych;

  • Prace pomocnicze;

WYMAGANIA:

  • Umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Zaangażowania w powierzone obowiązki;

  • W przypadku osób z Ukrainy – znajomość języka polskiego;

ZAPEWNIAMY:

  • Umowa o pracę lub zlecenie;

  • Pracę na zmiany (dla chętnych w weekendy);

  • Wynagrodzenie: około 4000 zł netto miesięcznie;

  • Prace w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku;

  • Zapewniamy odzież roboczą;

  • Oferujemy mieszkanie blisko pracy.

Informacje dodatkowe

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana tą ofertą pracy, prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@pixy.biz. W tytule wiadomości prosimy wpisać "Aplikacja - [nazwa stanowiska] - [miasto]. Lub zadzwoń +48 601 212 113.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

bottom of page