Kucharz | Agencja Pracy PIXY
top of page

Kucharz

Warszawa, Wrocław, Poznań, Łódź, Polska

Wymiar Pracy

Pełny etat, Umowa Zlecenie

Workspace

Stała

Kogo szukamy

Znasz się na gotowaniu: kuchnia, polska, europejska nie ma przed tobą tajemnic? Masz mocne strony, które chcesz wykorzystać i rozwijać? Wiemy, jak ważne są rozwój osobisty, zaangażowanie i doskonała atmosfera w zespole. Tworzymy miejsce, które pozwoli Ci na samorealizację i rozwinięcie skrzydeł.

Cenimy odwagę, zaangażowanie i chęć do pracy. Zapraszamy do rozmowy.

Job Description

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowanie potraw zgodnie z menu restauracji;

  • Wykonywanie wszelkich prac pomocniczych w zakresie działalności kuchni;

  • Dbałość o estetykę i jakość wyprodukowanych potraw;

  • Obsługa urządzeń gastronomicznych;

NASZE WYMAGANIA:

  • Minimum rok doświadczenia zawodowego w pracy;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Zaangażowania w powierzone obowiązki;

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych;

  • Komunikatywność;

  • W przypadku obcokrajowców – znajomość języka polskiego.

OFERUJEMY:

  • Umowa zlecenie;

  • Pracę na zmiany;

  • Wynagrodzenie do negocjacji w czasie rozmowy kwalifikacyjnej;

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku;

  • Przyjazną atmosferę pracy;

  • Pomagamy znaleźć noclegi.

Nie czekaj, aż inni cię wyprzedzą, skontaktuj się z nami!!

Informacje dodatkowe

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana tą ofertą pracy, prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@pixy.biz. W tytule wiadomości prosimy wpisać "Aplikacja - [nazwa stanowiska] - [miasto]. Lub zadzwoń +48 601 212 113.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

bottom of page